Bejelentkezés

Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám
  • Oldal:
  • 1
  • 2

TÉMA: 2015.11.23 Testületi ülés anyaga

2015.11.23 Testületi ülés anyaga 2016 márc. 11 00:30 #785

• Etelköz.
  • Etelköz. profilkép
Tíz percenként van áramszünet, pedig kinn alig fúj a szél. Ez itt nem Európa. Ez még Etelköz.

2015.11.23 Testületi ülés anyaga 2016 febr. 27 20:35 #784

• Pulay Gyula
  • Pulay Gyula profilkép
Kedves Valahol Lako! Köszönöm az infot, de azt gondoltam hogy egy igen vagy nem valaszhoz nem kell szabadsagot kivennem, de most mar tudom hogy a szabal az szabal! Ja es ezt az illetekes is valaszolhatta volna, nem egy önkentes rendtudos! P. Gy.

2015.11.23 Testületi ülés anyaga 2016 febr. 27 02:09 #783

• Lakó
  • Lakó profilkép
A polgármester fogadóóráját javaslom Kedves Gyula. Az az ilyesmiért van.

2015.11.23 Testületi ülés anyaga 2016 febr. 25 17:56 #781

• Pulay Gyula
  • Pulay Gyula profilkép
541En is szeretnek lampat a Sümegi ut 45 ele! Pulay Gyula Az önkormanyzatnak hiaba irtam, nem ernek ra!

2015.11.23 Testületi ülés anyaga 2016 jan. 07 08:54 #747

• renáta
  • renáta profilkép
Közvilágítás. A mi utcánk alsó részén az sincsen erdős rész mindkét fele oda legalább 2. Lámps kellene. Kiesik a központtól ezért b....nak rá sajnosq. Pilikani utca...ide is KELL lámpa. Nem csak a nyalizok utcajaba

2015.11.23 Testületi ülés anyaga 2016 jan. 07 08:05 #746

• renáta
  • renáta profilkép
Kérném az önkormanyzatot hogy legalább a TELEN segítsenek az Iskolaba járaban

2015.11.23 Testületi ülés anyaga 2016 jan. 07 07:37 #745

• renáta
  • renáta profilkép
Az Iskolabbuszt elvetek nemgondoltak arra néhány családnak nincs jogsiuk.autójuk...!!A falu másik feléből hogyan fognak járni Iskolaba óvodaba,,,,! Én most megmondom ....Gyalogol v jobbik esetben biciglivel és most hóban szélben esőben. 3Iskolas1ó
vodas gyerek és a kísérők. De jobba n a gyerekeVESZIKszenvedik meg Keszthelyi iskola közeleb lenne ODA NEM veszik be őket az Igazgato

2015.11.23 Testületi ülés anyaga 2016 jan. 03 21:57 #742

• helyi hülye
  • helyi hülye profilkép
Lehet túl alul iskolázott vagyok, de mit is kell néznem itt, hogy feljelenthessem az Elekest?

2015.11.23 Testületi ülés anyaga 2015 dec. 29 21:54 #741

• adózó
  • adózó profilkép
Nem baj majd mi fizetünk helyette most 2016-ban is.

2015.11.23 Testületi ülés anyaga 2015 dec. 28 19:56 #740

• Ica
  • Ica profilkép
Palkovicsné Ica (nagytiszteletű honanya) emberemlékezet óta nem fizet idegenforgalmi adót. Pedig emberemlékezet óta nyaraltat.

2015.11.23 Testületi ülés anyaga 2015 dec. 27 22:31 #739

• adózó
  • adózó profilkép
2016-ban fizethetunk még adót is nékik, hogy el tudják b....ni.

2015.11.23 Testületi ülés anyaga 2015 dec. 26 17:27 #738

• Hajrá nyugdíjasok- ha postás gyuszi
  • Hajrá nyugdíjasok- ha postás gyuszi profilkép
Ha a postás Gyuszinak elnéztek több millió Ft be nem fizetett adót, akkor vajon még a húsos fazék körül ülőknek mennyit nézhettek el az elmúlt ciklusban ? Közben meg több nyugdíjas egyedül állótól megörökölte, megkaparintotta az ingatlanokat, nem is egyet. Most meg rá szavaztak ?

A polgármester meg a jogról beszél, amikor több milliós törvénytelenségeket néz el ? Érdekes nem ?

2015.11.23 Testületi ülés anyaga 2015 dec. 03 21:30 #731

• lakó
  • lakó profilkép
Te tudatlan Hi-hi,

Akkor csak fizess, meg röhögj tovább, te kis pszichológus.

2015.11.23 Testületi ülés anyaga 2015 dec. 03 14:13 #730

• hihi
  • hihi profilkép
Kedves Vendég, vagy szólítsalak bukott pszichológusnak? :D

-Miért fáj(na) az neked, hogy én érzelmi oldalról közelíte(né)m meg a dolgokat?
-Az, hogy egy ember kinek szimpatikus, azt maga az ember szabályozza. Ahogy hozzáállsz, amit cselekszel, amit mondasz, az alapján leszel szimpatikus, avagy unszimpatikus. Így az unszimpátia kivívása elsősorban az ő érdemük!
-Azért mert valaki egyetért a BéGé-vel, vagy még egynéhány képviselővel, az nem azt jelenti, hogy tetszik neki az összes. Miértjét lásd feljebb.
-Azt az utcácskát azért nem véletlenül említettem! :-)
-A lakosság szám: Vásároltál te mostanában telket? Elárulom neked miért nő Cserszegtomaj lakossága. Aki kertes házra vágyik annak ugye Keszthely nem kell, Gyenesdiás, Hévíz telekárak az egekbe, Vonyarc, Györök kiesik épp úgy, mint Alsópáhok, hogy a többiről ne is beszéljünk. A panoráma Cserszegtomajon csodás, Hévíz szeretne ilyen csodálatos kilátással, telkekkel rendelkezni, a telekárak egy-két kirívó esetet leszámítva jók. Hány embert láttál már úgy vásárolni telket, hogy Cserszegtomajra menjünk, mert itt a csatorna díja csak 900,- Ft. Ne viccelj! Akikkel elsőnek találkozik a telekszomszédok, aztán a Hivatal! (na mondjuk ott lenne mit alakítani)

...és folytathatnám. Ezért van az, hogy nem csapkodjuk a közmeghallgatáson az asztalt, vagy nem kell vitázni, mert szépen mennek a dolgok. Semmivel nincs előrébb Gyenes, mint mi, de Hévíz se! Igen, én is fogok kapni csekket nem is egy telek után....

2015.11.23 Testületi ülés anyaga 2015 dec. 03 01:01 #728

• Vendég
  • Vendég profilkép
Kedves Hihi!
Mindegyik hozzászólásod teljesen tipikus. A következők szűrhetők le belőlük:

- Érzelmi oldalról közelítesz olyan dolgokhoz, amiket csak értelmi alapon lehet mérlegre tenni.
- Nem ismered el azt a teljesítményt, amit számodra nem szimpatikus szereplők hoztak létre. Nem ismered el, csak használod.
- Neked pozitív érzelmi töltést nyújt a jelenlegi önkormányzati felállás, amivel nincs is semmi baj, csak ezt megpróbálod egy olyan önkormányzati teljesítménnyel indokolni, ami még nincs. Kevered a két dolgot, ezért a próbálkozásod nem is sikeres.
- Össze nem hasonlítható szinteket raksz egymás mellé. Például egy utcácskát emlegetsz, miközben abban a műfajban itt egy rendszer jött létre.
- Amiről Te is tudod, hogy abszolut nem a Te igazadat bizonyítaná, arról nem is beszélsz. (Lakosság szám.)

Megnyugtatlak, hogy nem vagy egyedül, sokan vannak ezzel így Cserszegtomajon. Ezért nincs érdemi vita és párbeszéd a helyi közéletben. Helyette szimpátiák vannak. Pedig a teljesítmény az valami objektív dolog, az érzelmi töltés pedig szubjektív. Mindegyiknek megvan a maga helye, de nem keverhetők össze egymással. (Bízom abban, hogy talán értettél valamennyit ebből a pár sorból. Talán.)

2015.11.23 Testületi ülés anyaga 2015 dec. 02 21:49 #726

• lakó
  • lakó profilkép
Hi-HI

Akkor is így fogsz hi-hizni amikor megkapod a csekket az adókról?
(telekadó, ingatlanadó, .........és ami még jön)
Akkor aztán csókolgathatod a kis BÉ-GÉ-det, meg a csapatát ha-ha-ha

2015.11.23 Testületi ülés anyaga 2015 dec. 02 13:51 #725

• hihi
  • hihi profilkép
Nem egészen pontos a felsorolásod és nem így, de ebbe most nem menjünk bele! De ha igaz lenne, úgy mindezt 20 év alatt? A BéGé ennek már most letette az asztalra háromnegyedét!
Jah...közmű..majd elfelejtettem: A Tavasz u.-ra gondolsz "Vendég"? :D :D :D :D Igen, arról van infóm, így már csatornázás után meg a papírmunkáról is!

2015.11.23 Testületi ülés anyaga 2015 dec. 02 13:34 #724

• Vendég
  • Vendég profilkép
A régi testületben az egyik képviselő minden beruházás megszervezésénél ott volt. Mindvégig, tíz éven keresztül. (Valamilyen rejtélyes oknál fogva ezt nyilvánosan soha nem említette senki.) Ezzel pedig tehermentesítette az akkori polgármestert. (A hóeltakarításnál nem, mert az a községgazda dolga, ugye Hihi?) A mostani testületben ilyen képviselő nincs jelen. Sajnos. :(

2015.11.23 Testületi ülés anyaga 2015 dec. 01 22:32 #721

• gyuszi-muszi
  • gyuszi-muszi profilkép
Igen o az a postás Gyuszi, ez valóban gáz

2015.11.23 Testületi ülés anyaga 2015 dec. 01 19:10 #720

• Ez most komoly?
  • Ez most komoly? profilkép
Tényleg a kertvárosi nyugdíjas levélkihordó az elnöke a Jogi, Pénzügyi és Ügyrendi Bizottságnak Cserszegtomajon? Azt hittem, ez csak valami vicc !
  • Oldal:
  • 1
  • 2
Oldal elkészítésének ideje: 0.150 másodperc
Az fórum motorja a Kunena Fórum